Üşüyorum

Karanlıktı içerisi, odaya girdiğinde adam. Bir kaç adım attıktan sonra loş bir ışık belirdi odanın bir köşesinde. Bir yatak vardı loş ışığın altında. Kalın bir yorgan ve içine gizlenmiş bir kadın vardı. Adam, kalın yorganın altından görüyordu adeta kadının çıplaklığını. Kadının üzerinde düz siyah iç çamaşırları vardı. Yüzü belli olmuyordu ama çıplak bedeni saklanmış bile olsa ortadaydı adeta.

Önce bir davet zannetti kendisine. Aşka davet diye düşündü içinden ve bir heyecan duydu. Kalbi hızla çarpmaya başladı. İstiyordu düşlediği yaşanacakları. Loş ışığın altında yorgan açıldı önce ve ardından da kadının bedeni ortaya çıktı. Terli ve esmer beden loş ışıkla canlı bir parıltı ortaya çıkarmıştı. Kadın büzülmüş, sanki ana karnındaymış gibi yatıyordu.

Adam tereddüt etmeden kadına yaklaştı ve yatağa girdi. Kadının bedenine dokunmak için uzandı. Ellerden biri kadının belinde tenine dokundu, diğer eli ise siyah sutyeninde var oldu. Dokunmayla birlikte titreştiler. Adam titredi sarsılacak kadar. Kadının terden sırılsıklam olmuş bedeni buz kesmişti sanki. Yüzünü adama döndü ve “üşüyorum” dedi. Kadın üşüdüğü için titriyordu. Adamın heyecanı içini saran bir sıcaklığa dönüştü. Önce açılmış yorganı dikkatlice örttü ve ardından sıkıca sarıldı kadına.  Kadın bir kez daha titredi. Adam daha bir sıkı sarıldı.  Kadının elleri adamın ellerine dokundu ve kavradı sıcak parmakları.  Kadının soğumuş bedeni, durulmuş kar sonrası çıkan güneşin ısıttığı yaprak gibi ısınmaya başlamıştı. Adamın içindeki sıcaklık artıyor, kadını ısıtıyor, kadın ısındıkça kavrandığı ellere daha güçlü tutunuyordu.

Loş ışık yavaş yavaş güç kazanıyordu ve sonunda odanın içi aydınlık oldu. Dışarıdan, sokaktan sesler gelmeye başlamıştı. Cıvıl cıvıl kuş sesleri, bağrışan çocuk çığlıkları, kim bilir kime çalan kornalar ve doğan güneşin ışıkları odaya dolmaya başlamıştı. Yüzünü ısıtan bir sıcaklıkla uyandı adam.

Soğuk odasına rağmen, sıcak yatağından kalkıp, dolabının üstündeki, en sevecen ve sevmiş haliyle öptü fotoğrafını kadının.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Connecting to %s